Apartmany Janosikove diery 

Základné informácie

Príchod: 14:00 - 14:00
Odchod: 10:00
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
98 %

Apartmány Jánošíkove diery majú pokojnú polohu v obci Terchová na sútoku potokov Biely a Dierový. Ponúkajú vám ubytovanie v moderných a dobre vybavených apartmánoch so satelitnou TV, kuchyňou a terasou.

Niektoré apartmány sú vybavené kozubom, práčkou a umývačkou riadu v kuchyni. Na mieste môžete využívať súkromné parkovisko.

Zjazdovky lyžiarskeho strediska Gavurky, ideálne pre začiatočníkov, sú od apartmánov Jánošíkove diery vzdialené iba 1 km a Ski Park Lučivná sa nachádza 7 km od ubytovacieho zariadenia. Tieto samoobslužné apartmány sú vzdialené 70 metrov od najbližšej reštaurácie v Terchovej. Autobusová stanica sa nachádza vo vzdialenosti 100 metrov.

Poloha

Obrázok polohy hotela na mapeon-line mapGEO:49.25785,19.06784

Terchova - Biely Potok 1532, 01306 Terchová

Objednávkový formulár

Ak chcete vidieť voľné izby, zadajte dátum vášho príchodu a odchodu a ponuka izieb sa sama aktualizuje.
Od: Do:

Izby

Typ izby
Osôb
Izieb
Cena za pobyt

Apartmán
5
od 41.6 EUR
viac informácií

Popis

Apartmán má kompletne vybavenú kuchyňu, obývaciu izbu so satelitnou TV s plochou obrazovkou a terasu. V kúpeľni je sprchovací kút.

Vybavenie izby

CD prehrávač, Chladnička, Coffee Machine, Drevená/parketová dlážka, Jedáleň, Kozub, Kuchyňa, Kuchynské potreby, Kúpeľňa, Kúrenie, Mikrovlnná rúra, Posedenie, Rýchlovarná kanvica, Satelitná TV, Skriňa, Sprcha, Terrace, Toaleta, TV s LCD/plazmou/s plochou obrazovkou, Výhľad na hory


Apartmán Superior
7
od 82.5 EUR
viac informácií

Popis

Tento priestranný apartmán má kompletne vybavenú kuchyňu, obývaciu izbu s kozubom a satelitnou TV s plochou obrazovkou a terasu. V kúpeľni je sprchovací kút a práčka.

Vybavenie izby

CD prehrávač, Chladnička, Coffee Machine, Jedáleň, Kozub, Kuchyňa, Kuchynské potreby, Kúpeľňa, Kúrenie, Mikrovlnná rúra, Posedenie, Práčka, Rádio, Rúra, Rýchlovarná kanvica, Satelitná TV, Skriňa, Sporák, Sprcha, Terrace, Toaleta, TV s LCD/plazmou/s plochou obrazovkou, Umývačka riadu, Výhľad na hory

Vybavenie a služby

 • Bezplatné parkovanie
 • Cyklistika
 • Detské ihrisko
 • Gril
 • Kúrenie
 • Lyžovanie
 • Nefajčiarske izby
 • Pešia turistika
 • Rodinné izby
 • Slnečná terasa
 • Terasa
 • Všetky verejné a súkromné priestory nefajčiarske
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Záhrada

Všeobecné platobné a storno podmienky

Upozornenie: Toto môže byť upresnené, zmenené aj zrušené v podmienkach samotného izby.

Príchod a odchod (odbavenie)

príchod (check-in):    14:00 - 14:00
odchod (check-out):    do 10:00

Dôležité informácie

Na zabezpečenie rezervácie je potrebné uhradiť zálohu bankovým prevodom. Personál ubytovacieho zariadenia Apartmány Jánošíkove diery vám po uskutočnení rezervácie poskytne ďalšie pokyny. V deň príchodu sa vyžaduje zloženie zálohy vo výške EUR 100 za prípadné spôsobené škody. Záloha Vám bude v deň odchodu v plnej výške vrátená, pokiaľ nebudú pri kontrole ubytovania zistené žiadne škody. Na zaručenie rezervácie je potrebné zaplatiť zálohu bankovým prevodom. Ubytovacie zariadenie Vás bude kontaktovať po uskutočnení rezervácie a poskytne Vám inštrukcie ohľadom bankového prevodu.

Storno podmienky

Ak zrušíte alebo zmeníte rezerváciu do 35 dní pred dátumom príchodu, bude sa vám účtovať poplatok vo výške 15 % z celkovej ceny rezervácie. Ak zrušíte alebo zmeníte rezerváciu do 21 dní pred dátumom príchodu, bude sa vám účtovať poplatok vo výške 25 % z celkovej ceny rezervácie.Ak zrušíte alebo zmeníte rezerváciu do 8 dní pred dátumom príchodu, bude sa vám účtovať poplatok vo výške 40 % z celkovej ceny rezervácie.Ak zrušíte alebo zmeníte rezerváciu neskôr alebo sa nedostavíte do hotela, bude sa vám účtovať poplatok vo výške 50 % z celkovej ceny rezervácie.

DPH a mestské/turistické poplatky

20 % DPH je v cene. 0.60 EUR mestská daň za osobu a noc nie je v cene. servisný poplatok: sa neaplikuje

Platobné podmienky

V deň rezervácie sa vám bude účtovať záloha vo výške 50 % z celkovej ceny. v deň príchodu sa vám bude účtovať pevne stanovená záloha vo výške 100 EUR za izbu.

Deti a možnosť prístelky

Deti sú v hoteli vítané. Jedno dieťa od 0 do 2 rokov pri použití existujúcich postelí: bez poplatku.Jedno dieťa od 0 do 2 rokov na detskej postieľke: bez poplatku.Jedno dieťa od 3 do 12 rokov na prístelke: 10 EUR za noc a osobu.Jedno dieťa od 3 do 12 rokov pri použití existujúcich postelí: 10 EUR za noc a osobu.Maximálny počet prísteliek/detských postieľok v izbe: 1

Domáci maznáčikovia (zvieratá)

Domáce zvieratá sú zakázané.

Internet

Pripojenie na internet nie je k dispozícii.

Parkovanie

Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste(rezervácia nie je potrebná).

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: